O firmie

Mobilne fryzjerstwo i mobilna kosmetyka

Kiedy nie masz czasu na wizytę w salonie
Kiedy nie możesz zostawić dzieci samych
Kiedy wyjście do salonu jest dla ciebie problemem

Zapomnij o planowaniu wizyty w salonie piękności. Mobilny fryzjer i kosmetolog to specjalista, który dostosowuje się do ciebie – nie odwrotnie. Nie musisz znajdować czasu ani odkładać na później obowiązków, żeby poprawić swój wygląd. Mobilne studio urody odwiedzi cię w miejscu i czasie, które będą ci odpowiadać. Zawsze terminowo, zawsze z najlepszym wyposażeniem.

Wszystko, czego potrzebujesz

Strzyżenie damskie i męskie. Stylizacja i koloryzacja włosów. Trwała i prostowanie. Wszelkie zabiegi kosmetyczne: regulacja i przedłużanie rzęs, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, manicure, pedicure, depilacja – i więcej. Oferuję wszystkie usługi tradycyjnych salonów piękności, ale wykonuję je w znacznie wygodniejszy dla ciebie sposób: gdzie zechcesz i kiedy zechcesz.

Poznajmy się

Nazywam się Angelika Wawrzynczok. Fryzjerstwo i kosmetyka to branża, w której pracuję od lat. Miałam okazję rozmawiać z setkami klientów. Większość z nich za największą wadę tradycyjnych salonów urody uważa ich odległość od miejsca zamieszkania, długie kolejki i niewygodne godziny pracy. Postanowiłam to zmienić.

Kołtunek to mobilne usługi fryzjerskie i kosmetyczne dostosowane do twoich potrzeb. Kiedy chcesz się spotkać?

Dyplomy i certyfikaty

We fryzjerstwie nie ma granicy doskonałości, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach zawodowych oraz śledzę branżowe nowinki. Znam ostatnie trendy i wiem, jak z nich korzystać. Na moich klientów czeka najnowocześniejszy sprzęt.